Opowiadania O Violettcie I Leonie

Podemos pintar, colores al alma, Mimowolnie się uśmiechnęła i przypomniała sobie pierwszy występ. występ, na którym całe studio śpiewało. muzyka to jej całe życie. Wszystko o violettcie! :d: 3 sezon - plotki, 6. ludmiła będzie z gwiazdą rock'and'rolla samuelem 7. naty nie będzie w 3 sezonie 8. francesca kończy szkołę tak jak marco, camila i maxi. Violetta, Violetta wyrzuci z szafki zdjęcia jej i leona z szafki . leon znajdzie jedno zdjęcie i je sobie zatrzyma o.o lara znajdzie zdjęcie z szafki i będzie wściekła..

podałem adres dyspozytorce szybko się ubrałem podszedłem do żony ... Fran w 1 sezonie Dzisiaj leciałam samolotem . Strasznie boje sie latać . . . Jednak ...

Leon y violetta - youtube, Filmik o leonie (jorge balnco) i violettcie (martinie stoessel) parze z serialu violetta :d piosenka : celine dion - my heart will go on autorko adminka. Violetta polska: violettapl - opowiadania!, Tzn że raz dziennie będzie post podsumowujący zawiadomienia o nowych rozdziałach xd np (ale to bardzo skrótowo, taki mały zarys); podsumowanie dnia. Muzyka to ja - violetta 1 i 2: torty z violettĄ:, Prześlij komentarz. prosimy o komentarze. nawet najmniejszy dla nas dużo znaczy :).

Leonetta na zawsze, Ten blog zawsze był moim tak jakby 'marzeniem'. podziwiałam kreatywność i pomysłowość właścicielki,nie mogłam uwierzyć w to,że wchodzi i komentuję tu aż. Violetta polska: violetta 3 online!, Część reklam znika w ciągu 90 sekund. potem trzeba część ostrożnie zamknąć [x], plus nie zapominajcie o zapauzowaniu odtwarzacza, którego nie. Muzyka to ja - violetta 1 i 2: dubbing polski serialu, Prosimy o komentarze. nawet najmniejszy dla nas dużo znaczy :) nowszy post starszy post strona główna. subskrybuj: komentarze do posta (atom).