Opowiadania O Violettcie I Leonie

Podemos pintar, colores al alma, No, więc skoro z opowiadania nic nie wyszło to wciąż jestem winna wam one shot'a :d po lewej stronie, w gadżetach jest ankieta, w której możecie wybrać. Violetta, Violetta wyrzuci z szafki zdjęcia jej i leona z szafki . leon znajdzie jedno zdjęcie i je sobie zatrzyma o.o lara znajdzie zdjęcie z szafki i będzie wściekła.. Pamiętnik violetty, Hej! tym razem notka z przerwą. ostatnio coraz mniej osób komentuje tego bloga i na niego wchodzi. nie będę tu się użalać, że usunę bloga itp (chociaż.

Agnieszka Wypych 20:56:00 piątek, 20 grudnia 2013 Violetta:tylko dla fanów" - 10.10.13 (zdjęcia, zwyciężczyni ...

Lubię czytać: rohrdorf - "mała ojczyzna" leonie ossowski, Anonimowy pisze właśnie skończyłam czytać powieść "wilcze jagody" i było to dla mnie pasjonujące głównie ze względu na to, że mieszkam od. Leonetta na zawsze, Ten blog zawsze był moim tak jakby 'marzeniem'. podziwiałam kreatywność i pomysłowość właścicielki,nie mogłam uwierzyć w to,że wchodzi i komentuję tu aż. Violetta - | baje.pl, Violetta - odcinek 52 sezon 2 (odcinek 132) - niespodzianka, piosenka - rodzice natalii i heleny wyjechali na urlop, dlatego dziewczyna przybywa znowu do studio..

♫ violetta disney channel ♫ - lovevioletta.pinger.pl, Hej : * dzisiaj w studiu poznałam chłopaka o imieniu leon.jest bardzo miłyumie grać na pianinie czyli tak jak ja.myślę,że mamy razem bardzo dużo wspólnego. Violetta polska: [violetta 3] odcinek 44, Co takie wydarzyło się we wczorajszym odcinku? czy angie naprawdę doradziła violetcie, by zapomniała o leónie? a może powiedziała tak z własnego. Muzyka to ja - violetta 1 i 2: dubbing polski serialu, Prosimy o komentarze. nawet najmniejszy dla nas dużo znaczy :) nowszy post starszy post strona główna. subskrybuj: komentarze do posta (atom).