Opowiadania O Violettcie I Leonie

Podemos pintar, colores al alma, Teddy „ale nie w tym rzecz, żeby żyć bez strachu. to niemożliwe. to nauka, jak konrolować strach i jak być od niego wolnym, w tym sęk.”. Wszystko o violettcie! :d: 3 sezon - plotki, 6. ludmiła będzie z gwiazdą rock'and'rolla samuelem 7. naty nie będzie w 3 sezonie 8. francesca kończy szkołę tak jak marco, camila i maxi. Violetta, Violetta wyrzuci z szafki zdjęcia jej i leona z szafki . leon znajdzie jedno zdjęcie i je sobie zatrzyma o.o lara znajdzie zdjęcie z szafki i będzie wściekła..

Leon y violetta - youtube, Filmik o leonie (jorge balnco) i violettcie (martinie stoessel) parze z serialu violetta :d piosenka : celine dion - my heart will go on autorko adminka. Pamiętnik violetty - opowiadania i newsy, Hej! tym razem notka z przerwą. ostatnio coraz mniej osób komentuje tego bloga i na niego wchodzi. nie będę tu się użalać, że usunę bloga itp (chociaż. Violetta polska: violettapl - opowiadania!, Tzn że raz dziennie będzie post podsumowujący zawiadomienia o nowych rozdziałach xd np (ale to bardzo skrótowo, taki mały zarys); podsumowanie dnia.

Muzyka to ja - violetta 1 i 2: torty z violettĄ:, Prześlij komentarz. prosimy o komentarze. nawet najmniejszy dla nas dużo znaczy :). Leonetta na zawsze, Ten blog zawsze był moim tak jakby 'marzeniem'. podziwiałam kreatywność i pomysłowość właścicielki,nie mogłam uwierzyć w to,że wchodzi i komentuję tu aż. Marek piestrak – wikipedia, wolna encyklopedia, Strona główna; losuj artykuł; kategorie artykułów; najlepsze artykuły; zgłoś błąd; zgłoś błąd w pliku; częste pytania (faq).